Epson Discproducer je teraz kompatibilný s Mac OS X

Bezplatný software na stiahnutie umožňuje užívateľom Mac vychutnať si vysoko kvalitné napaľovanie diskov a tlač

Epson Discproducer je teraz kompatibilný s Mac OS X

20. jún 2012 – Uvedením svojho nového softwaru Discproducer, Total Disc Maker, verzia 1.0, kompatibilného s Mac OS X, sprístupňuje spoločnosť Epson svoj obľúbený rad DiscproducerTM aj užívateľom operačného systému Mac. Úspech radu Discproducer a rastúci  dopyt  po riešeniach v oblasti publikovania CD/DVD pre platformu Mac viedli spoločnosť Epson k snahe vyvinúť software, ktorý si môžu registrovaní majitelia softwaru Discproducer od 1. júla 2012 stiahnuť zdarma na https://download.epson-biz.com.

Leonard Beckmann, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Sme radi, že užívateľom na platforme Mac môžeme ponúknuť úplne rovnaké funkcie Discproducer, ktoré už využívajú užívatelia systému Windows, a to vrátane plne automatizovanej výroby CD a DVD, presného napaľovania a vysoko kvalitnej 6farebnej tlače. Vzhľadom na to, že pomocou jednej sady atramentových kaziet je možné vyprodukovať viac ako 1 000 diskov s kompletným obalom, Discproducer je ekonomická voľba pre rôzne podniky a aplikácie, vrátane kreatívnych agentúr, produkcie hudby a videa, predtlačových úprav, umenia, vzdelávania, kopírovania a stredísk veľkých firiem.“

Total Disc Maker 1.0 podporuje nasledujúce:

  • Modely Epson Discproducer: PP-50, PP-100, PP-100AP
  • Verzie Mac OS: Mac OS X 10.6.8 „Snow Leopard“, Mac OS X v10.7.3 „Lion“
  • Formáty CD/DVD: všetky hlavné štandardné formáty pre ukladanie dát, hudby, videa
  • Formáty obrázkov: AI (Illustrator: formát kompatibilný s PDF), Adobe PDF, BMP, PNG, JPG, TIFF
  • Formáty audia: WAV, MP3, AIFF, AAC
  • Typy čiarových kódov: EAN 8/13, ITF, Code39, Code128, NW-7, PDF417, QR
  • Automatické vkladanie polí: dátum, čas, veľkosť dát, menovka zväzku, počítadlo
  • Systém súborov: ISO9660, Joliet, UDF(1.02), UDF Bridge, HFS+
  • Jazyky: Angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, japončina

Registrovaní majitelia zariadení Discproducer si môžu stiahnuť Total Disc Maker, verziu 1.0, zdarma na https://download.epson-biz.com od 1. júla 2012. Software bude súčasťou  každého nákupu Epson Discproducer PP-50, PP-100 alebo PP-100AP od cca júla 2012.

Poznámka editorovi

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom radu inovatívnych zobrazovacích produktov od atramentových tlačiarní a projektorov 3LCD až po senzory a ďalšie mikrozariadenia. S cieľom prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete ponúka  spoločnosť Epson na firemných aj spotrebiteľských trhoch svojim zákazníkom vysokú úžitkovú hodnotu prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií určených pre domáce, komerčné a priemyslové využitie. 

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac ako 75 000 zamestnancov v 97 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.

http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

SpoločnosťEpson Europe B.V. so sídlom v Amsterdame predstavuje strategické riadiace  centrum pre Európu, Blízky Východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1 594 ľudí a vo fiškálnom roku 2010 zaznamenala obrat 1.583 miliónov eur.

http://www.epson.eu

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com

Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím obráťte sa na:

Ľubor Zámečník, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 7340, zamecnik@primetime.sk, alebo www.epson.sk, hotlinka pre SR: 0850 111 429