DAJTE ZBOHOM ATRAMENTOVÝM KAZETÁM

Tlačiarne so systémom atramentových zásobníkov (ITS)
zahŕňajú atrament na 2 roky¹

Šetrite peniaze s tlačiarňami so systémom atramentových zásobníkov Epson

Vypočítať úspory je ľahšie ako napočítať do troch

Vyberte model tlačiarne Epson so systémom atramentových zásobníkov a tlačiareň, s ktorou ho chcete porovnať

Vyberte predpokladaný spôsob používania a obdobie, počas ktorého chcete tlačiareň používať

Kliknite na „VYPOČÍTAŤ“

AŽ O
00%
NIŽŠIE NÁKLADY
NA STRANU
AKO MAJÚ
KONKURENČNÉ TLAČIARNE²

1. Vyberte porovnanie

POROVNANIE ČIERNOBIELEJ TLAČIARNE ITS A ČIERNOBIELEJ LASEROVEJ TLAČIARNE
POROVNANIE FAREBNEJ TLAČIARNE ITS A FAREBNEJ LASEROVEJ TLAČIARNE
POROVNANIE FAREBNEJ TLAČIARNE ITS A TLAČIARNE INKJET

Epson M100 a Cannon LPB-6030B

Môžete ušetriť oproti vybranému modelu

Alebo až oproti trhovému priemeru²

ZOBRAZIŤ PODROBNÉ VÝSLEDKYVYTLAČIŤ TÚTO STRANU

Vaše výsledky

Vychádza z počtu strán za mesiac počas mesiacov, celkové náklady na vlastníctvo označuje červená čiara. Celkové prevádzkové náklady sa počítajú na základe prevádzkových nákladov hardvéru spolu s prebiehajúcimi nákladmi na atrament alebo toner. Ďalšie náklady môžu ovplyvniť celkové prevádzkové náklady a môžu viesť k ďalším úsporám, napríklad k dodatočnému spotrebnému materiálu k laserovým tlačiarňam a k spotrebe energie. Priemerná predajná cena tlačiarní a spotrebného materiálu v amerických dolároch ($) pochádza z údajov služby IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (údaje za 4. štvrťrok roku 2016) a služby IDC EMEA Consumables Tracker (údaje z 2. polroka roku 2016).

  • TRHOVÝ PRIEMER

AK CHCETE ZOBRAZIŤ PODMIENKY A POŽIADAVKY ČI VÝMENNÉ KURZY, KLIKNITE TU

Porovnať inú tlačiareň

Spoľahlivá tlač bez neporiadku

Všetky tlačiarne sú vybavené tlačovou technológiou Epson Micro Piezo, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú trvanlivosť, kvalitu a spoľahlivosť. Zásobník atramentu s veľmi veľkou kapacitou je plne integrovaný do tlačiarne, preto sa môžete spoľahnúť na tlač bez neporiadku a problémov spojených s inými systémami dopĺňania.

Unikátna technológia rýchleho doplnenia atramentu (FIT) od spoločnosti Epson využíva špeciálne vzduchotesné uzávery a filtre, ktoré minimalizujú plytvanie atramentom.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

1 Atrament na 2 roky na základe priemerného mesačného objemu tlače používateľov (program objemu strán IDC WW, 2015).

2 Porovnávalo sa 20 najlepších konkurenčných čiernobielych laserových tlačiarní a multifunkčných tlačiarní formátu A4, 20 najlepších konkurenčných farebných laserových tlačiarní a multifunkčných tlačiarní a 20 najlepších konkurenčných atramentových tlačiarní a multifunkčných tlačiarní podľa štúdie organizácie IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje za 4. štvrťrok 2015). Náklady na stranu sa vypočítali z priemernej predajnej ceny podľa štúdie organizácie IDC EMEA Consumables Tracker (údaje za 2. polrok 2015) a podľa výrobcami publikovaných výťažností z decembra 2015. Viac informácií nájdete tu, kde môžete vyhľadať svoj model.

3 Uvedená výťažnosť je odhadovaná podľa originálnej metodológie spoločnosti Epson zo simulácie tlače skúšobných obrazcov podľa normy ISO/IEC 24712 alebo ISO/IEC 29103 s náhradnou súpravou atramentov. Uvedená výťažnosť NIE JE určená podľa normy ISO/IEC 24711 alebo ISO/IEC 29102. Uvedená výťažnosť alebo náklady na stranu sa môžu meniť v závislosti od tlačených obrázkov, typu použitého papiera, frekvencie tlače a prevádzkového prostredia (napríklad teploty). Pri úvodnom nastavení tlačiarne sa isté množstvo atramentu použije na naplnenie dýz tlačovej hlavy, preto výťažnosť dodávanej súpravy atramentu na prvé použitie môže byť nižšia. Ďalšie informácie nájdete tu.