DAJTE ZBOHOM ATRAMENTOVÝM KAZETÁM

Zahrnutý atrament na 2 roky1

Prehrať

Dajte zbohom atramentovým kazetám.
Predstavujeme tlačiarne so systémom atramentových zásobníkov

Inovatívne tlačiarne so systémom atramentových zásobníkov s mimoriadne veľkou kapacitou vás zbavia potreby atramentových kaziet, takže ich nebudete musieť kupovať a vymieňať. Namiesto nich sú tlačiarne ITS vybavené atramentovými náplňami, ktoré vám umožnia vytlačiť tisíce strán bez prerušenia alebo neočakávaných nákladov.

Až o90 % nižšie náklady na
stranu v porovnaní s
konkurenčnými tlačiarňami2
20 000 000 predaných
zariadení
na celom svete3
Vytlačte až 13 000 strán zo súpravy
atramentových
náplní v balení4
 • 5/5 „Už žiadna frustrácia z minutého atramentu!“
 • 5/5 „Inovatívna a hospodárna tlač v skvelej kvalite!“
 • 5/5 „Treba kúpiť!“
ZOBRAZIŤ VIAC RECENZIÍ

Prečo kúpiť

Na tlačiarňach Epson so systémom atramentových zásobníkov sa vám bude páčiť veľa vecí, ale myslíme si, že niektoré výnimočné vlastnosti si zaslúžia vašu pozornosť. Tlačiarne predstavujú riešenie tlače s mimoriadne nízkymi nákladmi. Navyše sú spoľahlivé a tiež sa jednoducho používajú. Čítajte ďalej a zistite viac.

Mimoriadne hospodárna tlač

Atramentový zásobník s veľmi veľkou kapacitou zabezpečuje kvalitu tlače charakteristickú pre zariadenia od spoločnosti Epson za mimoriadne nízku cenu.

Vytlačte tisíce strán vďaka originálnym atramentovým náplniam Epson s veľkým objemom, ktoré sa dodávajú s tlačiarňou4.

Praktické 70 ml a 140 ml atramentové náplne prinášajú mimoriadne nízke náklady na stranu a ušetria vám až 90 % nákladov na každodennú tlač2.

Pozrite si video

Vytlačte tisíce strán

Aká tlačiareň je pre vás najvhodnejšia? Pomocou nášho sprievodcu nižšie si nájdite tú najlepšiu tlačiareň podľa toho, čo a koľko tlačíte.

Domácnosť

Modely L310, L382, L386 a L486 sa dodávajú s úplnou súpravou atramentov a dvomi dodatočnými náplňami čiernej. Vďaka tomu vytlačíte až 13 000 čiernobielych a 6 500 farebných strán4, čo sa rovná 63 atramentovým kazetám4. Tieto čísla zodpovedajú tlači 17 strán každý deň počas dvoch rokov.

Kancelária

Modely L605, L655, L1455 dokážu vytlačiť až 11 000 strán4 z dodaných dvoch súprav originálneho atramentu (súprava obsahuje jednu z každej z troch 70 ml farieb a 140 ml pigmentovej čiernej), čo zodpovedá tlači 15 strán každý deň počas dvoch rokov.

Fotografie

Modely L805, L810, L850, L1800 sa dodávajú s atramentom na tlač až 1 900 fotografií5 vo formáte 10 x 15 cm. Tieto čísla zodpovedajú tlači viac ako osemnástich fotografií každý týždeň počas dvoch rokov.

Záruka

Vďaka servisu od spoločnosti Epson na svetovej úrovni, zákazníckej podpore a záručnému programu si môžete byť istí maximálnou úžitkovosťou a spoľahlivosťou tejto tlačiarne. S našimi účelovo navrhnutými tlačiarňami so systémom atramentových zásobníkov môžete byť celkom pokojní, pretože viete, že vaša tlačiareň je úplne chránená zárukou Epson.

Tlačové hlavy Micro Piezo

Môžete sa spoľahnúť, že jedinečná technológia Micro Piezo od spoločnosti Epson rýchlo vytvorí vysokokvalitné výtlačky s mimoriadnymi farbami a jasnosťou vďaka svojej inovatívnej, účinnej a presnej tlačovej hlave. Táto jedinečná technológia Epson využíva atrament veľmi efektívne a kvapky atramentu umiestňuje s neskutočnou presnosťou, aby predišla plytvaniu papierom a minimalizovala vplyv na životné prostredie.

Odolnosť

S účelovo navrhnutým atramentovým zásobníkom plne integrovaným do tlačiarne sa môžete spoľahnúť na farebnú tlač bez neporiadku či ťažkostí často súvisiacich s neoriginálnym dopĺňaním a systémami atramentových zásobníkov iných spoločností.

Originálne atramenty Epson sa vyrábajú v prísne čistom prostredí a sú optimalizované na prácu s tlačovou technológiou Micro Piezo od spoločnosti Epson, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu, trvanlivosť a spoľahlivosť.

Krok 1: Naplnenie Krok 2: Nastavenie Krok 3: Tlač

Jednoduché používanie

Integrované veľkokapacitné zásobníky dodávajú neustále atrament do tlačiarne. Nemusíte vymieňať žiadne kazety. Jednoducho doplníte zásobník atramentovými náplňami Epson a tlačíte ďalej. Nie je to len pohodlnejšie, keďže môžete nakupovať hromadne, ale ťažíte aj z oveľa lepšej pridanej hodnoty.

Začnite v 3 jednoduchých krokoch:

Krok 1: Naplnenie Krok 2: Nastavenie Krok 3: Tlač

Je doplnenie atramentového zásobníka ťažké?

Pozrite si video
Simple printing

Pripojenie

Počítače ani káble vás nemusia zdržiavať. Tlačiarne ITS ponúkajú široké možnosti pripojenia, ako je Wi-Fi s automatickým nastavením, Wi-Fi Direct a Ethernet. Dokumenty a fotografie jednoducho odošlite e-mailom na tlač. Navyše môžete využiť smartfón alebo tablet a odoslať položky na tlač pomocou kompatibilných aplikácií a aplikácie Epson Connect6.

Epson Connect

Tlačte vtedy a tam, kde potrebujete, pomocou aplikácie Epson Connect6. S bezplatnou aplikáciou Epson iPrint6 odosielajte dokumenty na tlač a skenovanie zo smartfónov a tabletov. Ešte väčšiu flexibilnosť zabezpečí funkcia Epson Email Print6, vďaka ktorej môžete e-mailom odoslať súbory odkiaľkoľvek na svete.

Prehľad sortimentu

rozhodnutie L486

5/5

Dajte zbohom atramentovým kazetám v tlačiarni! Skvelá tlačiareň s mnohými funkciami, dobrou kvalitou a neuveriteľne nízkymi nákladmi na tlač. Tlačí veľmi hospodárne a náhradné náplne atramentu znamenajú, že nemusíte kupovať drahé atramentové kazety. Je to jednoduché, lacné a priateľské k životnému prostrediu!

Skryť recenzie
L655 5/5

CottageGirl

Model L655 už používam dobrých 14 dní.

Kombinované zariadenie s dômyselným atramentovým riešením!

Model L655 už používam dobrých 14 dní.

Naplnenie zásobníkov bolo skutočne veľmi jednoduché, rýchle a čisté. Ale najviac ma potešilo, že som mohla konečne skutočne zabudnúť na otravné a pridrahé atramentové kazety!

Toto kombinované zariadenie sa zabehlo v priebehu posledných pár dní. Môj verdikt:

Kvalita konštrukcie zariadenia:

 • Tlačiareň pôsobí pevným dojmom dobrej konštrukcie.
 • Atramentové zásobníky sú pripojené na pravej strane a ľahko viditeľné.
 • Má jeden zásobník papiera (žiaľ nie viac). Páčil by sa mi tu druhý zásobník. Mohol by sa tak používať druhý typ papiera (napríklad hlavičkový alebo fotografický).
 • Kryt zariadenia je ergonomicky a funkčne dobre premyslený. Zariadenie obsahuje ADF, čiže automatický podávač papiera, ktorý funguje mimoriadne dobre.
 • Tlačidlá výberu funkcií sa nachádzajú pod krytom. Rýchlo a intuitívne som si zvykla na navigáciu v ponuke. Radšej by som bola, keby boli tlačidlá na hornej časti krytu. Pri kopírovaní z mojich kníh vo formáte A4 musím vždy zdvihnúť stranu, ktorá vytŕča spod krytu, aby som mohla stlačiť tlačidlo kopírovania.

Zariadenie v prevádzke:

 • Za posledných pár dní som mala veľa kopírovania a skenovania do práce a do školy. Tlačiareň si s týmito úlohami poradila naozaj dobre.
 • Keď som dostala zariadenie, bol som veľmi zvedavá, či skutočne možno dosiahnuť uvedený pomer počtu strán a atramentu. Samozrejme, musím pripustiť, že som určite neurobila 11 000 výtlačkov. Ale zobrazenie úrovne atramentu – ktorý možno ľahko sledovať! – ukazuje, že toto tvrdenie môžem potvrdiť! Pre mňa je to skutočná prednosť tohto zariadenia a jedinečný dôvod na kúpu.
 • Kópie boli vždy čisté a tlačiareň je pri tejto činnosti veľmi tichá.
 • Zapôsobili na mňa skeny aj dodaný softvér. Čistá, jednoduchá prevádzka a nie je potrebné stráviť dlhý čas „študovaním“ manuálu. Skenovala som pomocou automatického podávača dokumentov a bolo to veľmi príjemné a tiché, hárky plynulo vchádzali a vychádzali.
 • Vedľa zariadenia môžete pokojne pracovať, aj keď je neustále v prevádzke. Dokonca môžete počúvať audioknihy :-)
 • Tlač priamo z mobilu alebo tabletu funguje rovnako dobre ako z iných tlačiarní v domácej sieti.
 • Funkciu faxu som vyskúšala len raz, a preto môžem len povedať, že všetko fungovalo normálne.
 • Kvalita fotografií bola tiež veľmi dobrá a určite budeme tlač fotografií často využívať.

Okrem niekoľkých želaní, ktoré som uviedla, zariadenie na mňa urobilo skutočný dojem. Tlačiareň rada uvítam v našej kancelárii.

L655 5/5

totton74

Tlačiareň Epson L655 je veľmi dobre vypracovaná, hoci to by v tejto kategórii nemalo byť prekvapením.

Viac talentov

Tlačiareň Epson L655 je veľmi dobre vypracovaná, hoci to by v tejto kategórii nemalo byť prekvapením.

Jej balenie obsahuje dostatok atramentu na 11 000 strán.
Či sa sľub výrobcu splní, ešte uvidíme. Za taký krátky čas som nedokázal vytlačiť 11 000 strán!
Dopĺňanie zásobníkov je celkom jednoduché. Náplne s atramentom doplnia zásobníky okamžite. Pokyny k dopĺňaniu v balení vysvetľujú jednotlivé kroky jednoducho a obsahujú názorné ilustrácie.
Ak po doplnení v náplni niečo zostane, môžete ju uzavrieť pomocou záklopky a odložiť na ďalšie doplnenie.

Po doplnení čierneho, azúrového, purpurového a žltého atramentu môžete tlačiareň zapojiť do elektrickej siete. Pri prvom použití sa dýzy tlačiarne naplnia atramentom. Môže to trvať až 20 minút.

Avšak prvá inštalácia tlačiarne prebehne automaticky a kroky sú vysvetlené na displeji.
Aj inštalácia softvéru je hračkou pre ktoréhokoľvek používateľa.
Ak budete postupovať podľa krátkych pokynov, tlačiareň bude čoskoro pripravená na použitie bez akýchkoľvek väčších problémov!

Model L655 ponúka používateľom mnoho možností odosielania tlačových, skenovací a faxových príkazov. Prostredníctvom prenosného počítača/MacBooku a smartfónu, prostredníctvom pripojenia WLAN alebo USB či vzdialeného prístupu na cestách. Môžete využívať aj online úložisko Epson, ktoré môžete skombinovať so službami, ako je napríklad Google Drive. Do tlačiarne môžete posielať príkazy na tlač aj prostredníctvom e-mailu.

Keďže tlačiareň je stále v pohotovostnom režime, prirodzene aj v úspornom režime, možno sa k nej pripojiť z ktorejkoľvek časti sveta a posielať je príkazy. Navyše nepotrebuje ani dlhý čas na reakciu.

Ak si do smartfónu stiahnete aplikáciu „Epson iPrint“, máte viacero možností pripojenia. (Zobrazenie úrovne atramentu, online úložisko, skenovanie atď.) Môžete tiež nahrať dokumenty pomocou fotoaparátu v smartfóne a priamo ich vytlačiť. Online úložisko pristupuje k hlavným cloudovým službám, ako je Google Drive, Dropbox, OneDrive atď.

Tlačiareň používam s počítačom Apple MacBook, zariadením iPhone a iPad. Doteraz sa nemôžem sťažovať. Dokážem posielať tlačové príkazy do tlačiarne L655 z každej aplikácie.

Kvalite výtlačkov, ktoré som doteraz urobil, nemožno nič vyčítať.

Zatiaľ sa mi nepodarilo vyskúšať fax. Som si však istý, že bude fungovať rovnako dobre, ako ostatné funkcie, ktoré som testoval.

Skener tlačiarne možno používať ako plochý skener alebo prostredníctvom podávania dokumentov. Stránky sa podávajú rýchlo a bez problémov. Skenovať možno to formátu JPEG alebo PDF. Tiež sa môžete rozhodnúť, či sa majú naskenované dokumenty uložiť do online úložiska alebo do počítača.

Môj verdikt:
Pre súkromných používateľov a používateľov v domácich kanceláriách, ktorí potrebujú tlačiť, skenovať alebo dokonca faxovať, ju môžem len odporúčať!

L486 5/5

MacGyverNRW

Ohromil ma objem tlače, ktorý možno dosiahnuť s novým radom tlačiarní so systémom atramentovým zásobníkom.

Latka pre atramentové tlačiarne sa zvýšila!

Ohromil ma objem tlače, ktorý možno dosiahnuť s novým radom tlačiarní so systémom atramentovým zásobníkom. V priebehu svojho testu, ktorý trval takmer tri týždne, som nielen dôkladne otestoval tlačiareň Epson L486, ale celú skúsenosť som predstavil na videoportáli v štvordielnej testovacej sérii. Úroveň výkonu, ktorý táto tlačiareň dokáže podať, bola jasná od prvých výtlačkov. Testovanie tohto produktu som si užíval a môžem ho odporúčať bez obáv.

Špeciálne by som chcel upozorniť na používanie tlačiarne s tabletom a smartfónom a kvalitu testov na rozličných typoch papiera. Jediná nevýhoda, ktorú som zistil, bola: nepodarilo sa mi urobiť výtlačok s rozmermi 10 x 15 za 27 sekúnd, ktorý by vyzeral „nádherne“. Chcel by som, aby spoločnosť Epson poskytla dopredu popis, ako upraviť nastavenia a dosiahnuť to.

Veľká vďaka a všetko dobré,
MacGyverNRW

L486 5/5

rozhodnutie

Skvelá tlačiareň s mnohými funkciami, dobrou kvalitou a neuveriteľne nízkymi nákladmi na tlač.

Dajte zbohom atramentovým kazetám v tlačiarni!

Skvelá tlačiareň s mnohými funkciami, dobrou kvalitou a neuveriteľne nízkymi nákladmi na tlač.
Tlačí veľmi hospodárne a náhradné náplne atramentu znamenajú, že nemusíte kupovať drahé atramentové kazety. Je to jednoduché, lacné a priateľské k životnému prostrediu!
Tlačiareň aj skenuje – vďaka čomu môžete niečo rýchlo skopírovať – bez počítača.
Dobrá farebná tlač a tlač fotografií a s aplikáciou Epson je k dispozícii kedykoľvek z ktorejkoľvek časti sveta.
Nasnímajte fotky mobilným telefónom a vytlačte ich, zatiaľ čo už robíte nový obrázok :-D

L655 5/5

Tanja1988

Tlačiareň už testujem dva týždne a je to úžasné zariadenie!

Úžasné zariadenie s množstvom funkcií

Tlačiareň už testujem dva týždne a je to úžasné zariadenie! Už žiaden vyhodený papier, pretože obojstranne dokážem tlačiť celkom ľahko. A to najlepšie je to... že vôbec nemusí byť zapnutý počítač. Jednoducho ju ovládate z mobilného telefónu alebo cez e-mail a tlačiareň tlačí! Nemôže to byť pohodlnejšie. Môžem ju spokojne odporúčať. Stojí za tú cenu!

L655 5/5

SMB2002

Nastavenie je veľmi jednoduché. Dopĺňanie zásobníkov je jednoduché a rýchle.

Odporúčané všestranné zariadenie

Nastavenie je veľmi jednoduché. Dopĺňanie zásobníkov je jednoduché a rýchle. Tlačiareň som nainštaloval v počítači, notebooku, tablete a mobilnom telefóne. Všade to fungovalo skvele a rýchlo bez akýchkoľvek problémov. Aj tlač cez aplikáciu Epson Connect je ľahko pochopiteľná. Pomocou špeciálnej e-mailovej adresy možno vytlačiť e-mail s prílohami bez akéhokoľvek ďalšieho softvéru.

Kopírovania a skenovanie je rýchle a vo veľmi dobrej kvalite.

Jediným negatívom je, že tlačiareň pri tlači prenáša vibrácie na stôl, pričom sa kýve napr. monitor.

Na záver môžem tlačiareň nanajvýš odporúčať, skutočne stojí za tú cenu.

L655 5/5

Kaja03

Spoločnosť Epson vyvinula skvelú tlačiareň.

Rýchlo a úhľadne

Spoločnosť Epson vyvinula skvelú tlačiareň. Dopĺňanie zásobníkov a nastavenie tlačiarne je detskou hračkou. Veľmi rýchla tlač čiernobielych a farebných strán. Kvalita výtlačku bez väčších úprav je bezchybná a veľmi úhľadná, či už ide len o text alebo text s obrázkami. Fotografická kvalita formátu A4. Funkcie Wi-Fi a tlač na cestách sú jedinečné. Jednoducho si stiahnite aplikáciu do smartfónu alebo tabletu a môžete ísť na to.

L655 5/5

Feetonfire1988

Dôkladne som testoval nové zariadenie Epson L655.

Cenovo výhodné všestranné zariadenie

Dôkladne som testoval nové zariadenie Epson L655.
Hoci je trochu drahšie ako iné modely, oplatí sa ho kúpiť.
Inovatívne zásobníky atramentu spolu s náplňami skutočne kvalitného atramentu umožňujú dosiahnuť bezkonkurenčnú cenu tlače.

Úplne ma dostala kvalita a rýchlosť tlačiarne. Iné modely s ňou nemôžu súperiť.

A množstvo funkcií len dopĺňa celkový obraz.
Zvlášť aplikácia Epson iPrint mimoriadne zjednodušuje tlač cez smartfóny a tablety.
Veľmi sa mi páči aj funkcia obojstrannej tlače a skenovania, ktoré umožňujú obojstrannú tlač bez otáčania hárka.

Rozhodne by som si túto tlačiareň kúpil znova.

L486 5/5

DanielKaiser

Po jej rozbalení z veľmi dobrého balenia som mohol tlačiareň hneď zapnúť, čo ma trochu vyviedlo z miery.

Nový zážitok z tlače...

Po jej rozbalení z veľmi dobrého balenia som mohol tlačiareň hneď zapnúť, čo ma trochu vyviedlo z miery. Prečo? Pretože nastavovanie pripojenia Wi-Fi pri iných zariadeniach často spôsobovalo problémy. Musel som sa tohto dojmu zbaviť. Zariadenie sa spustilo a previedlo ma počiatočným nastavením. V opise sa hovorí, že tento proces zaberie 20 minút, ale mne to trvalo len niečo menej ako 15. Potom som spustil asistenta Wi-Fi (používam domácu sieť so smerovačom). Po pár sekundách, po zadaní kľúča k sieti, som bol pripojený k smerovaču. Na mojom počítači (Windows 10) bola tlačiareň ihneď viditeľná pod „zariadeniami a tlačiarňami“ a mohol som začať tlačiť a skenovať.

Kvalita oboch – tlače aj skenovania – je veľmi dobrá, čo ma príjemne prekvapilo.

Normálna kvalita tlače stránok s textom je veľmi dobrá, ale nelíši sa od iných zariadení. Rozdiel je však pri tlači fotografií. Vložil som fotografický papier a vytlačil fotku z prázdnin. Výsledok bol fantastický a nedal sa rozoznať od profesionálne vytlačenej fotografie. A všetko sa to udialo veľkou rýchlosťou v príjemnej zvukovej hladine. Zariadenie veľmi ticho aj skenuje.

Aj tlač z karty SD funguje veľmi priamočiaro. Vložíte kartu a vyberiete symbol fotografie na displeji. Následne sa zobrazia obrázky a môžete ich vytlačiť všetky alebo len vybrané snímky. Túto funkciu nebolo možné urobiť jednoduchšie. Keď som nainštaloval aplikáciu „Epson iPrint“, aj pripojenie smartfónu bolo bezproblémové, takže teraz môžem tlačiť vo vynikajúcej kvalite z mobilného zariadenia a bez chýb.

Za seba dávam dvojnásobné odporúčanie!

L486 5/5

Ceyda81

Tlačiareň už testujem dva týždne a som nadšená!

Epson ITS... úplne splnil moje očakávania.

Tlačiareň už testujem dva týždne a som nadšená! Dodané atramentové náplne možno rýchlo doliať do zásobníkov. Na začiatku sa ešte vždy vyskytol ten atramentom zašpinený prst, ale to je malá cena za lacné náplne na dopĺňanie. Hovorím to, pretože to bol problém s našou predchádzajúcou tlačiarňou inej značky, ktorá bola veľmi drahá, a nanešťastie sa v nej veľmi rýchlo míňal atrament. Čiže pred tlačou ste si trikrát rozmysleli, čo naozaj vytlačíte. Tu nie je žiaden problém. Nastavenie je rýchle a aj bezproblémové. Funkcia Wi-Fi je úžasná. Vďaka nej nepotrebujete káble. Tlač je veľmi rýchla a aj tlač zo smartfónu je detskou hračkou. Jednoducho si stiahnete aplikáciu Epson. To sa mi veľmi páči.

Farby sú fantastické. Celkovo je to skvelé zariadenie, ktoré by som určite odporučila ostatným.

L486 5/5

Gudy

Tlačiareň L486 už používam dva týždne a stále som ohromený, ako ľahko sa používa.

Skvelé!

Tlačiareň je „viactalentovaná“.
Tlačiareň L486 už používam dva týždne a stále som ohromený, ako ľahko sa používa. Na začiatku som mal pochybnosti, či ju budem môcť integrovať do svojej siete bez toho, aby som potreboval niečiu pomoc. Tieto obavy sa však rozplynuli po pol hodine, keď som si prečítal príručku a tlačiareň fungovala. Dopĺňanie atramentových zásobníkov je jednoduché a navyše môžem dosvedčiť, že som po prvýkrát nemal prsty od atramentu (to sa stáva, keď meníte atramentové kazety). Skenovanie a kopírovanie funguje presne, tlač je prvotriedna a každá akcia sa veľmi jednoducho ovláda a je neuveriteľne dobre zobrazená na displeji. Je to akoby vás vždy niekto viedol a sprevádzal programom. Aj tlač z karty SD funguje bez problémov. Podľa mňa je aj hlasitosť príjemná. Teda, vždy v minulosti som mal oveľa hlučnejšie zariadenia.

L486 5/5

blondi18

Tento produkt funguje veľmi presne, aj obrázky sú veľmi dobré.

L486

Tento produkt funguje veľmi presne, aj obrázky sú veľmi dobré.

L486 4/5

Neptunia

Som naozaj nadšená, pretože tlačí veľmi rýchlo a v intenzívnych farbách.

Nadšená

Som naozaj nadšená, pretože tlačí veľmi rýchlo a v intenzívnych farbách. Skenovanie je detskou hračkou, ako aj kopírovanie. Tiež sa mi páči, že atramentový zásobník možno ľahko doplniť... Najviac však oceňujem Wi-Fi a skutočnosť, že možno tlačiť z prenosného počítača, smartfónu a tabletu.

L655 5/5

Moorhusen

U nás tlačiareň funguje už jeden týždeň.

Skvelá tlačiareň

U nás tlačiareň funguje už jeden týždeň. Kvalita tlače je skvelá. Jednoduchá inštalácia a prevádzka, výtlačky sú rýchle a je rýchla aj pri tlači fotografií a farebných strán bez kompromisov v kvalite.

L655 5/5

HanniHD

Skutočne pôsobivá tlačiareň!

Skvelé všestranné zariadenie!

Skutočne pôsobivá tlačiareň!
Tlačí rýchlo a ticho, s dobrými výsledkami.
Vytlačil som viac ako 500 strán a podľa displeja s atramentom sa spotrebovalo len zanedbateľné množstvo atramentu.
Ani s dopĺňaním atramentových zásobníkov neboli žiadne väčšie problémy. Tip: pri vyberaní náplní použite obrúsok, aby ste si nezašpinili ruky.
Skenovanie a kopírovanie sú tiež vynikajúce. Priame skenovanie do PDF je praktické.
Farebné výtlačky majú výnimočnú kvalitu. Jedinou výnimkou sú veľké čierne oblasti, ktoré sú pri normálnej kvalite prúžkované.
Tlačiareň ma ohromila napriek vysokej cene, pretože vďaka nízky nákladom na tlač sa oplatí!

L486 5/5

Free

Fascinuje ma, ako rýchlo sa rozvíja technológia tlače. Jednoduchá inštalácia a proces dopĺňania.

Technológia postupuje vpred.

Fascinuje ma, ako rýchlo sa rozvíja technológia tlače. Jednoduchá inštalácia a proces dopĺňania. Hoci nákupná cena je dosť vysoká, ďalšie náklady sú príjemne nízke. Pre mňa je dôležitá aj možnosť využívať tlačiareň odkiaľkoľvek.

Nový „malý“ Epson robí naozaj dobrý dojem.

Dobrá tlačiareň so skvelým „atramentovým systémom“

Nový „malý“ Epson robí naozaj dobrý dojem.
Dopĺňanie atramentu je veľmi priamočiare, hoci treba byť samozrejme trochu opatrný.
Kvalita tlače pôsobí slušne (ČB aj farebná) a zrejme vydrží naozaj dlho.
Dôležité je, aby atrament snáď v zásobníkoch nevyschol, ale zatiaľ nemôžem povedať, či sa tak stane.
Pripojenie a nastavenie je hračka. Tlač WLAN funguje bezproblémovo.
Čierna je poriadne tmavá a farby vyzerajú veľmi jasne.

Negatívum:
Osobne sa mi nepáči podávanie papiera. Zhora je vždy nevýhoda, že hárky sa relatívne rýchlo ohnú.
Rád by som mal obojstrannú tlač, škoda, že tu nie je.

Inak som veľmi spokojný. Všetky funkcie fungujú správne a myšlienka zbaviť sa atramentových kaziet je fantastická!

A samozrejme, dnes musí aj dobre vyzerať!

L486 5/5

MichaelaFL2010

1. Vybalenie, nastavenie, inštalácia a dopĺňanie zásobníkov bolo bez problémov (super jednoduché) s veľmi dobrou dokumentáciou (papierová aj na disku CD).

Úžasná multifunkčná tlačiareň

 1. 1. Vybalenie, nastavenie, inštalácia a dopĺňanie zásobníkov bolo bez problémov (super jednoduché) s veľmi dobrou dokumentáciou (papierová aj na disku CD).
 2. 2. Tlačiareň L486 tlačí veľmi ticho a rýchlo, napr. na rozdiel od zariadenia Epson Stylus SX 210.
 3. 3. Potešila ma funkcia Wi-Fi! Teraz môžem posielať tlačové príkazy priamo do tlačiarne L486 odkiaľkoľvek cez smartfón a vytlačiť stránky, ktoré už na mňa čakajú doma (fantastické a funguje to úžasne).
 4. 4. Skenovanie a kopírovanie čiernobielo a farebne (kvalita tlače: vynikajúca)
 5. 5. Rovnako aj funkcia tlače fotografií – úchvatné farby a tiež veľmi rýchla tlač!
 6. 6. Zajtra začnem s hromadnou tlačou – 2 000 letákov k môjmu ďalšiemu divadelnému vystúpeniu! Už som vytlačila 350 kópií vo formáte A5! Č. 1 vyzeralo rovnako ako č. 350 (veľmi rýchla, čistá kvalita tlače)!
 7. Je to teda fantastická tlačiareň s vynikajúcimi funkciami!

L655 5/5

quoxl

Veľmi dobré kancelárske „dievča pre všetko“ so štyrmi samostatnými zásobníkmi, ktoré dopĺňa používateľ. Kvalita tlače a skenovania sú veľmi dobré a škála funkcií vrátane obojstrannej tlače, faxu, WLAN, LAN, AirPrint atď. je pozoruhodná.

Dobre vyvážené kancelárske všestranné zariadenie

Veľmi dobré kancelárske „dievča pre všetko“ so štyrmi samostatnými zásobníkmi, ktoré dopĺňa používateľ. Kvalita tlače a skenovania sú veľmi dobré a škála funkcií vrátane obojstrannej tlače, faxu, WLAN, LAN, AirPrint atď. je pozoruhodná.

Náhradný atrament možno kúpiť lacno a jednoducho doplniť (aj tak si stále dávam jednorazové rukavice, pretože kvapka sa môže vždy zatúlať).

Jediná nevýhoda: s kapacitou 150 listov je priehradka na papier trochu malá...

L486 5/5

Agabog

Tlačiareň možno fantasticky začleniť do domácnosti. Dopĺňanie zásobníkov je mimoriadne jednoduché a bez rozlievania.

Skvelá tlačiareň pre tých, ktorý doma veľa tlačia

Tlačiareň možno fantasticky začleniť do domácnosti. Dopĺňanie zásobníkov je mimoriadne jednoduché a bez rozlievania.
Ako učiteľ tlačím veľa materiálov na individuálne hodiny vrátane veľkých farebných obrázkov. Nevyskytli sa pri nich žiadne fľaky a obrázky boli bez smiešnych čiar. Inak povedané, všetko vyzerá veľmi pekne. Aj farby zodpovedajú tým, ktoré vidím na obrazovke.
Farba vyzerá veľmi dobre aj po laminovaní.
Zvlášť sa mi páči, že môžem tlačiť cez funkciu WLAN zo všetkých zariadení, ktoré mám: iPad, iPhone a rôzne počítače. Je to neuveriteľne praktické!
Aj funkcia kopírovania funguje dokonale.
Túto tlačiareň môže srdečne odporučiť.

L655 5/5

ChrisR

Veľmi dobrá kvalita zhotovenia.

Jednoducho tlačiareň ACE pre malé kancelárie.

Veľmi dobrá kvalita zhotovenia.
Vďaka funkcii obojstrannej tlače možno tlačiť na obe strany.
Skener s automatickým podávaním na viac hárkov je veľmi rýchly.
Plochý skener je však výrazne rýchlejší.
Skeny aj kópie sú veľmi dobré. Pri obrázkoch musíte zniesť pár fľakov (nie je to samozrejme fotografická tlačiareň), ale aj tak sú veľmi dobré.
Dopĺňanie zásobníkov atramentu je hračka pre deti.
Počet portov je pôsobivý.
Je tu USB, sieť a WLAN a možnosť ovládania cez aplikáciu v smartfóne.
Pri počiatočnom nastavení to chvíľu trvá. 20 minút na doplnenie zásobníkov v tlačových hlavách, ale počas tejto doby sa môžete pustiť do manuálu PDF a prelistovať si ho.
Po chvíli čakania však zvyšok ide veľmi rýchlo.
Tlačiareň Epson L655 ma veľmi POZITÍVNE prekvapila.

L486 5/5

IEAZ

Táto atramentová tlačiareň 3-v-1 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú šetriť pri nákladoch na tlač.

Skvelá multifunkčná tlačiareň

Kalkulačka úspor

Kalkulačka úspor

Šetrite peniaze s tlačiarňami so systémom atramentových zásobníkov Epson

Pomocou online kalkulačky nákladov zistite, koľko môžete ušetriť vďaka tlačiarňam Epson so systémom atramentových zásobníkov (ITS).

Ďalšie informácie
 1. Atrament na 2 roky na základe priemerného mesačného objemu tlače používateľov (program objemu strán IDC WW, 2015).
 2. Porovnávalo sa 10 najlepších konkurenčných čiernobielych laserových tlačiarní a multifunkčných tlačiarní formátu A4, 10 najlepších konkurenčných farebných laserových tlačiarní a multifunkčných tlačiarní a 10 najlepších konkurenčných atramentových tlačiarní a multifunkčných tlačiarní podľa štúdie organizácie IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje za 4. štvrťrok 2015). Náklady na stranu sa vypočítali z priemernej predajnej ceny podľa štúdie organizácie IDC EMEA Consumables Tracker (údaje za 2. polrok 2015) a podľa výrobcami publikovaných výťažností z decembra 2015. Viac informácií nájdete na stránke www.epson.sk/itssavings.
 3. Kumulatívny svetový predaj 20 miliónov jednotiek v 150 krajinách a regiónoch – medzi októbrom 2010 a finančným rokom 2016
 4. Uvedená výťažnosť je odhadovaná podľa originálnej metodológie spoločnosti Epson zo simulácie tlače skúšobných obrazcov podľa normy ISO/IEC 24712 s náhradnou súpravou atramentov. Uvedená výťažnosť NIE JE určená podľa normy ISO/IEC 24711. Uvedená výťažnosť alebo náklady na stranu sa môžu meniť v závislosti od tlačených obrázkov, typu použitého papiera, frekvencie tlače a prevádzkového prostredia (napríklad teploty). Pri úvodnom nastavení tlačiarne sa isté množstvo atramentu použije na naplnenie dýz tlačovej hlavy, preto výťažnosť dodávanej súpravy atramentu na prvé použitie môže byť nižšia.
 5. Uvedená výťažnosť je odhadovaná podľa originálnej metodológie spoločnosti Epson zo simulácie tlače skúšobných obrazcov podľa normy ISO/IEC 29103 s náhradnou súpravou atramentov. Uvedená výťažnosť NIE JE určená podľa normy ISO/IEC 29102. Uvedená výťažnosť alebo náklady na stranu sa môžu meniť v závislosti od tlačených obrázkov, typu použitého papiera, frekvencie tlače a prevádzkového prostredia (napríklad teploty). Pri úvodnom nastavení tlačiarne sa isté množstvo atramentu použije na naplnenie dýz tlačovej hlavy, preto výťažnosť dodávanej súpravy atramentu na prvé použitie môže byť nižšia.
 6. Registrácia na odber noviniek www.epsonconnect.eu

Preskočiť

 

Preskočiť

 

Preskočiť