ŽIADNE NÁPLNE,
ŽIADNE STAROSTI,
ŽIADNA KONKURENCIA

Objavte jednoduchosť a šetrenie pri tlači bez atramentových kaziet. Naše tlačiarne EcoTank sa dodávajú s atramentom až na tri roky¹, čím ušetríte až 90 %² svojich nákladov na tlač.

POZRITE SI VIDEO

Šetrite peniaze s tlačiarňami EcoTank od spoločnosti Epson

Vypočítať úspory je ľahšie ako napočítať do troch

Vyberte model tlačiarne Epson EcoTank so systémom atramentových zásobníkov a tlačiareň, s ktorou ho chcete porovnať

Vyberte predpokladaný spôsob používania a obdobie, počas ktorého chcete tlačiareň používať

Kliknite na „VYPOČÍTAŤ“

AŽ O
00%
NIŽŠIE NÁKLADY
NA STRANU
AKO MAJÚ
KONKURENČNÉ TLAČIARNE²

1. Vyberte porovnanie

POROVNANIE ČIERNOBIELEJ TLAČIARNE ECOTANK A ČIERNOBIELEJ LASEROVEJ TLAČIARNE
POROVNANIE FAREBNEJ TLAČIARNE ECOTANK A FAREBNEJ LASEROVEJ TLAČIARNE
POROVNANIE FAREBNEJ TLAČIARNE ECOTANK A TLAČIARNE INKJET

Epson M100 a Cannon LPB-6030B

Môžete ušetriť oproti vybranému modelu

Alebo až oproti trhovému priemeru²

ZOBRAZIŤ PODROBNÉ VÝSLEDKYVYTLAČIŤ TÚTO STRANU

Vaše výsledky

Vychádza z počtu strán za mesiac počas mesiacov, celkové náklady na vlastníctvo označuje červená čiara. Celkové prevádzkové náklady sa počítajú na základe prevádzkových nákladov hardvéru spolu s prebiehajúcimi nákladmi na atrament alebo toner. Ďalšie náklady môžu ovplyvniť celkové prevádzkové náklady a môžu viesť k ďalším úsporám, napríklad k dodatočnému spotrebnému materiálu k laserovým tlačiarňam a k spotrebe energie. Priemerná predajná cena tlačiarní a spotrebného materiálu v amerických dolároch ($) pochádza z údajov služby IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (údaje za 4. štvrťrok roku 2016) a služby IDC EMEA Consumables Tracker (údaje z 2. polroka roku 2016).

  • TRHOVÝ PRIEMER

Ak si chcete pozrieť, ako boli výsledky vypočítané, kliknutím tu zobrazíte metodológiu.

Porovnať inú tlačiareň

Spoľahlivá tlač bez neporiadku

Všetky tlačiarne sú vybavené tlačovou technológiou Epson Micro Piezo, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú trvanlivosť, kvalitu a spoľahlivosť. Zásobník atramentu s veľmi veľkou kapacitou je plne integrovaný do tlačiarne, preto sa môžete spoľahnúť na tlač bez neporiadku a problémov spojených s inými systémami dopĺňania.

Unikátna technológia rýchleho doplnenia atramentu (FIT) od spoločnosti Epson využíva špeciálne vzduchotesné uzávery a filtre, ktoré minimalizujú plytvanie atramentom.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

1 Atrament až na 3 roky pri priemernom mesačnom objeme tlače 290 strán.

2 Porovnanie 20 najlepších konkurenčných čiernobielych jednoúčelových a multifunkčných zariadení formátu A4, 20 najlepších konkurenčných farebných laserových jednoúčelových a multifunkčných zariadení a 20 najlepších konkurenčných jednoúčelových a multifunkčných atramentových tlačiarní podľa štúdie organizácie IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje za 4. štvrťrok 2017). Náklady na stranu sa vypočítali z priemernej predajnej ceny podľa štúdie organizácie IDC EMEA Consumables Tracker (údaje za 1. polrok 2017) a podľa výrobcami publikovaných výťažností zo septembra 2017. Viac informácií nájdete kliknutím tu.

3 Uvedená výťažnosť je určovaná podľa originálnej metodológie spoločnosti Epson zo simulácie tlače skúšobných obrazcov podľa normy ISO/IEC 24712. Uvedená výťažnosť NIE JE určená podľa normy ISO/IEC 24711. Uvedená výťažnosť sa môže meniť v závislosti od tlačených obrázkov, typu použitého papiera, frekvencie tlače a od prevádzkového prostredia, napríklad teploty. Pri úvodnom nastavení tlačiarne sa isté množstvo atramentu použije na naplnenie dýz tlačovej hlavy, preto môže byť výťažnosť dodávanej súpravy atramentu na prvé použitie nižšia.