Získajte konkurenčnú výhodu použitím atramentových tlačiarní Epson

Firemné atramentové tlačiarne Epson umožňujú zákazníkom z celej Európy zvýšiť hospodárnosť tlače v podnikoch a organizáciách. Výmena laserovej tlačiarne za atramentovú tlačiareň Epson je jednoduché rozhodnutie, ktorá vám prinesie výhody v podobe nižšej spotreby energie, vyššej produktivity a menšieho množstva odpadu.

Zvýšenie produktivity

Prechodom od laserovej tlačiarne na atramentovú tlačiareň Epson ušetríte čas a zvýšite produktivitu. Atramentová tlačiareň Epson je až 3,5-krát rýchlejšia2 a vyžaduje až o 98 %3 menej zásahov užívateľa než laserová tlačiareň.

Pozrite sa, koľko CO2 a elektriny môžete ušetriť

V nezávislých testoch spotrebovali modely WorkForce Pro od spoločnosti Epson až o 96 % menej energie ako laserové tlačiarne a laserové kopírky3. Pomocou kalkulačky nižšie zistíte, koľko elektrickej energie a CO2 by ste mohli ušetriť.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
WF-C5710DWF

Produkty

Prípadové štúdie

Nižšia spotreba energie, nižšie celkové náklady

Pomocou našej jednoduchej kalkulačky celkových nákladov na vlastníctvo si môžete overiť, koľko ušetríte počas celej životnosti tlačiarne radu WorkForce Pro.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Predajné miesta

Potrebujete poradiť, na akú atramentovú tlačiareň Epson máte prejsť? Vyhľadajte najbližšieho predajcu produktov Epson.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tvoríme budúcnosť s technológiou heat-free

Zvýšenie produktivity a zníženie vplyvu na životné prostredie bez kompromisov.

Ďalšie informácie

Spojte sa s nami ešte dnes

Ak chcete získať viac informácií o rade atramentových tlačiarní pre firmy, vyplňte nižšie informácie o sebe. Spojí sa s vami zástupca spoločnosti Epson.

MÁTE NEJAKÉ ĎALŠIE POŽIADAVKY?
Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

1 Na základe testov vykonaných spoločnosťou BLI na objednávku spoločnosti Epson po dobu dvoch mesiacov do februára 2015. Konkurenčné modely od desiatich hlavných dodávateľov multifunkčných laserových farebných tlačiarní boli vybraté na základe údajov spoločnosti IDC pre oblasť EMEAR pre rok 2015 v kategórii laserových tlačiarní formátu A4 s rýchlosťou tlače 11 – 30 strán za minútu. Spotreba energie vypočítaná v jednotkách Wh pre 5-minútovú tlač v porovnaní s laserovými tlačiarňami a kopírkami.

2 Podľa testov spoločnosti BLI, trvajúcich dva mesiace do februára 2015, pri ktorých sa porovnával čas vytlačenia prvej strany (First Page Out Time – FPOT) z úsporného režimu trvajúceho celú noc s rovnakým údajom všetkých konkurenčných zariadení testovaných v čase uverejnenia. Ďalšie informácie získate na webovej adrese www.epson.eu/inkjetsaving.

3 V nezávislých testoch modely WorkForce Pro RIPS od spoločnosti Epson skrátili čas strávený údržbou až o 98 % v porovnaní s laserovými tlačiarňami a laserovými kopírkami. Podľa testov spoločnosti BLI zadaných spoločnosťou Epson a trvajúcich viac než dva mesiace do februára 2015 v porovnaní s výberom konkurenčných zariadení. Ďalšie informácie získate na webovej adrese www.epson.eu/inkjetsaving.