See how #EpsonSavesEnergy with Lewis Hamilton

POZRIEŤ FILM

Získajte konkurenčnú výhodu použitím atramentových tlačiarní Epson

Atramentová technológia pre firmy od spoločnosti Epson umožňuje zákazníkom z celej Európy zvýšiť hospodárnosť tlače v podnikoch a organizáciách. Výmena laserovej tlačiarne za atramentovú tlačiareň Epson je jednoduché rozhodnutie a prináša výhody, ktoré môžu znížiť vaše režijné náklady, zvýšiť produktivitu a znížiť spotrebu energie.

Usporte energiu a znížte množstvo odpadu s atramentovou technológiou Epson.

Prechodom od laserovej tlačiarne na atramentovú tlačiareň Epson výrazne znížite množstvo odpadu a náklady na energiu. Táto tlačiareň vyprodukuje až o 99 % menej odpadu2 a spotrebuje až o 96 % menej energie než laserová tlačiareň3.

Rýchlejšia a spoľahlivejšia tlač s atramentovými tlačiarňami Epson.

Prechodom od laserovej tlačiarne na atramentovú tlačiareň Epson ušetríte čas a zvýšite produktivitu. Atramentová tlačiareň Epson je až 3,5-krát rýchlejšia4 než laserová a vyžaduje až o 98 %5 menej času na údržbu a servisné zásahy.

Pozrite sa, koľko CO2 a elektriny môžete ušetriť

V nezávislých testoch spotrebovali modely WorkForce Pro od spoločnosti Epson až o 96 % menej energie ako laserové tlačiarne a laserové kopírky3. Pomocou kalkulačky nižšie zistíte, koľko elektrickej energie a CO2 by ste mohli ušetriť.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
WF-C5710DWF

Prípadové štúdie

Nižšia spotreba energie, nižšie celkové náklady

Pomocou našej jednoduchej kalkulačky celkových nákladov na vlastníctvo si môžete overiť, koľko ušetríte počas celej životnosti tlačiarne radu WorkForce Pro.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Predajné miesta

Potrebujete poradiť, na akú atramentovú tlačiareň Epson máte prejsť? Vyhľadajte najbližšieho predajcu produktov Epson.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spojte sa s nami ešte dnes

Ak chcete získať viac informácií o rade atramentových tlačiarní pre firmy, vyplňte nižšie informácie o sebe. Spojí sa s vami zástupca spoločnosti Epson.

MÁTE NEJAKÉ ĎALŠIE POŽIADAVKY?
Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

1Úspora založená na cene za jednu stránku farebnej tlače. Porovnanie s desiatimi najpredávanejšími farebnými laserovými tlačiarňami s rýchlosťou tlače 1 až 30 str./min v západnej, strednej a východnej Európe, definovanými spoločnosťou IDC, počas 12 mesiacov do júna 2017. Údaje o nákladoch na stranu prevzaté z výskumnej správy spoločnosti GAP za august 2017 a ako priemer cien v Nemecku, Francúzsku a Spojenom kráľovstve (v eurách, ako uvádza spoločnosť GAP). Hodnoty spoločnosti Epson na základe odporúčanej maloobchodnej ceny balení atramentu XXL (výťažnosť 5 000 strán podľa normy IEEE/ISO 24711/24712). Ceny pri konkurenčných modeloch boli najnižšie dostupné náklady na stranu.

2V nezávislých testoch produkujú modely WorkForce Pro RIPS od spoločnosti Epson až o 99 % menej odpadu než laserové tlačiarne a kopírky. Podľa testov spoločnosti BLI zadaných spoločnosťou Epson a trvajúcich viac než dva mesiace do februára 2017 v porovnaní s vybratými konkurenčnými zariadeniami.

3Podľa testov spoločnosti BLI zadaných spoločnosťou Epson a trvajúcich viac než dva mesiace do februára 2017 v porovnaní s vybratými konkurenčnými zariadeniami. Modely zvolené na základe údajov organizácie IDC pre päť svetovo najpredávanejších modelov, v kategórii A4 s rýchlosťou 11 – 20 str./min a v kategórii zariadení pre formát A3 v segmente 2, s použitím len jedného z každého typu modulu a s pridaním zariadenia formátu A3 od spoločnosti HP. Spotreba energie vypočítaná v jednotkách Wh pre 5-minútovú tlač v porovnaní s laserovými tlačiarňami a kopírkami.

4V nezávislých testoch sú modely WorkForce Pro od spoločnosti Epson až 3,5-krát rýchlejšie ako laserové tlačiarne a farebné kopírky (čas vytlačenia prvej strany). Podľa testov spoločnosti BLI, realizovaných počas dvoch mesiacov do apríla 2017, ktoré boli zamerané na rýchlosť výstupu prvej strany (FPOT) po celonočnom vypnutí. Výsledky boli porovnané so všetkými konkurenčnými zariadeniami testovanými v čase uverejnenia. Výstup prvej strany prebehol po celonočnom vypnutí, kedy bolo zariadenie celú noc nečinné. Meraný čas je uvedený v sekundách a zahŕňa zahrievanie, spracovanie obrazu a presun jednej testovacej strany do zásobníka.

5V nezávislých testoch s modelmi WorkForce Pro RIPS od spoločnosti Epson sa skrátil čas servisných zásahov až o 98 % v porovnaní s laserovými tlačiarňami a laserovými kopírkami. Podľa testov spoločnosti BLI zadaných spoločnosťou Epson a trvajúcich viac než dva mesiace do februára 2017 v porovnaní s vybratými konkurenčnými zariadeniami.