Dajte zbohom atramentovým kazetám

ZÍSKAJTE ATRAMENT NA 2 ROKY

Play Video

VYSOKOKVALITNÁ PROFESIONÁLNA TLAČ JE TERAZ UŽ AJ MIMORIADNE CENOVO DOSTUPNÁ

Či už pracujete z domu alebo priamo v kancelárii, tlačiareň Epson so systémom atramentových zásobníkov vám výrazne zníži náklady na tlač a podnikanie. Naša séria atramentových tlačiarní s veľmi veľkou kapacitou obsahuje v jedinom skvelom zariadení spojenie cenovej dostupnosti, pohodlnej obsluhy, kvality a spoľahlivosti.

Tlačiareň Epson so systémom atramentových zásobníkov je dokonalou voľbou pre každého, kto vyžaduje bezproblémovú tlač s mimoriadne nízkymi nákladmi bez kompromisov, čo sa týka výkonu alebo kvality.

HLAVNÉ PREDNOSTI

  • Integrovaný zásobník atramentu s veľmi veľkou kapacitou
  • Mimoriadne hospodárna tlač
  • Výsledky s kvalitou produktov Epson
  • Veľkokapacitné atramentové náplne
  • Spoľahlivá prevádzka
  • Používanie bez obáv vďaka originálnej záruke spoločnosti Epson
Key Benefits

MIMORIADNE HOSPODÁRNA PRE MIMORIADNE HOSPODÁRNU TLAČ

Atramentový zásobník s veľmi veľkou kapacitou zabezpečuje kvalitu charakteristickú pre zariadenia od spoločnosti Epson za mimoriadne nízku cenu.

Tlačiarne sú vybavené originálnymi náplňami Epson s veľkým objemom, ktoré zaručujú výnimočnú kapacitu tlače.

Tento systém predstavuje za vynaložené peniaze nielen vynikajúcu hodnotu, ale vďaka nemu je tlačiareň veľmi produktívnym a spoľahlivým doplnkom vašej kancelárie.

Ultra-low-cost printing

SPOĽAHLIVÁ TLAČ BEZ NEPORIADKU

Všetky tlačiarne sú vybavené tlačovou technológiou Epson Micro Piezo, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú trvanlivosť, kvalitu a spoľahlivosť. Zásobník atramentu s veľmi veľkou kapacitou je plne integrovaný do tlačiarne, preto sa môžete spoľahnúť na tlač bez neporiadku a problémov spojených s inými systémami dopĺňania.

Unikátna technológia rýchleho doplnenia atramentu (FIT) od spoločnosti Epson využíva špeciálne vzduchotesné uzávery a filtre, ktoré minimalizujú plytvanie atramentom.

Reliable Printing

KVALITA A BEZPROBLÉMOVÁ PREVÁDZKA OD SPOLOČNOSTI EPSON

Používaním originálnych atramentov od spoločnosti Epson získate požadovanú kvalitu tlače. Každá atramentová náplň má uzatvárateľný kryt, ktorý umožňuje jej skladovanie, ak sa nepoužíva.

Vďaka záruke od spoločnosti Epson si môžete byť istý maximálnou hodnotou a spoľahlivosťou tejto tlačiarne, s ktorou budete určite spokojný.

Epson Quality

BEZDRÔTOVÁ TLAČ POMOCOU FUNKCIE EPSON CONNECT

Funkcia Epson Connect umožňuje tlač z ktoréhokoľvek miesta na svete jednoduchým zaslaním fotografií a dokumentov do tlačiarne prostredníctvom e-mailu alebo prostredníctvom ovládača Remote Print Driver. Funkcia Epson Connect zahŕňa aj aplikáciu Epson iPrint, ktorá umožňuje jednoduchú tlač prostredníctvom pripojenia Wi-Fi zo smartfónov a tabletov. Dokumenty a fotografie možno vytlačiť aj priamo z mobilných zariadení vďaka kompatibilite s technológiou Apple AirPrint. Podporovaná je tiež technológia Google Cloud Print¹.

Epson iPrint
  1. Ďalšie informácie a zoznam podporovaných jazykov a zariadení získate na webovej stránke www.epson.sk/connect
  2. * Atrament na 2 roky na základe priemerného mesačného objemu tlače používateľov (program objemu strán IDC WW, 2013).